Náš příběh

Jdi si za svým snem

Milí zákazníci,
Když se stane Vaše práce zároveň Vaším koníčkem a ráno probudíte a víte, že Vás nečeká zaměstnání, ale radost. Když se zamyslíte nad tím, že kdybyste neměli Vaší práci, nevíte, co byste ten den dělali, je to to nejúžasnější, co Vás mohlo v životě potkat!
Jsem ráda, že jsem toho příkladem. Již od dětství jsem věděla, že se chci stát zahradním architektem, že chci tvořit krásno pomocí rostlin a jiných živých i neživých prvků, že je to vlastně kousek ze mě, kterým můžu přispět prostředí kolem nás.
Za tím jsem si šla. Střední školu jsem vystudovala na České zahradnické akademii Mělník, která je považována za kvalitní školu v daném oboru. Dále jsem pokračovala studiem na České zemědělské univerzitě v Praze, kde jsem po absolvování bakalářského a magisterského studia promovala v oboru Zahradní a krajinná tvorba.
Během mých středoškolských i vysokoškolských let jsem sbírala praktické i teoretické zkušenosti v zahradnických a realizačních firmách.
Jelikož ráda předávám krásno i v malých formách, specializovala jsem se taktéž na květinovou tvorbu a spoustu praxe získala při dekorování plesů na Žofíně, v hotelech i působením v řadě floristických firem a květinářství.

Protože ráda předávám kousek sebe a hlavně podle sebe, založila jsem si hned po vysoké škole tuto firmu. Za několik let jsem si vytvořila tým lidí, s kterým mohu spolupracovat.
Snažím se, s každým klientem jednat individuálně, navázat spíše přátelský vztah, protože na jeho základě ho mohu více poznat a pochopit a tím tak splnit jeho očekávání. V oblasti zahradní i květinové tvorby se nebojím extravagance a moderních prvků, ale ráda vycházím z tradice a z přírody.