Svatební servis

Jsme tu pro druhé lidi, především pro ty, na jejichž úsměvu a blahu závisí naše vlastní štěstí. (Albert Einstein)

Plánování svatby

Jsme nevěstami vyhledáváni pro dokonalé propracování svatební floristiky. Svatba je odrazem nevěsty a proto se každé nevěstě věnujeme individuelně a detailně s ní probíráme její požadavky. Navrhneme propracované dekorace, které ladí v barvách, stylu a pojetí celé svatby. Zaměřujeme se na kvalitu a techniku zpracování všech dekorací s důrazem na čerstvost květin.

Specializujeme se na plánování malých i velkých svateb nebo pouze organizaci Vašeho svatebního dne. Vyslechneme Vaše přání, představy a požadavky a pak se pouštíme do plánování návrhu a svatebního designu. Naším cílem je Vaše spokojenost a krásné prožití Vašeho svatebního dne.

Perfektní služby

Jsou založené na dokonalé spolupráci s opravdovými profesionály a dodavateli.

Originální design

Jako správní profesionálové sledujeme novinky na trhu a správně volíme design Vaší svatba, které ladí v každé maličkosti.

Ušetření času

Na jednom místě zařídíte vše a my se o Vás postaráme. Zvolíme pro Vás vhodné alternativy.

Ušetření peněz

Vycházíme z dlouhodobé spolupráce s dodavateli, se kterými jsme schopni vyjednat skvělé ceny.

Zajistíme pro Vás

DESIGN SVATBY

Vaše svatba by měla být odrazem vás dvou, koncept by měl vycházet z koníčků, zálib, oblíbených věcí a barev, květin a míst.

ŠATY

Pro každou ženu je jeí svatbní den tím nejkrásnějším dnem v životě, chce být okouzlující a nezapomenutelná pro svého snoubence. Vybereme pro Vás svatební šaty vhodné pro Vaši postavu a životní styl nebo je necháme ušít na míru pro Vás.

VIZÁŽ

Profesionální kadeřníci a vizážisti se postaraji o Váš neodolatelný vzhled.

FOTO

Svatební den je dlouhoočekáváný, ale bohužel vzhledem ke všem zážitkům rychle utečeme. Náš profesionální fotograf dokonale zachytí každou svatební chvíli tak, že i za pár let si díky fotografii dokážete lehce připomenout každý pocit, vůni a okamžik.

CUKRÁŘSTVÍ

Další podstatnou součástí Vaší svatby je dort, který musím nejen dobře chutnat, ale ladit s designem celé svatby. V dnešní době jsou velice oblíbené Candy bary (sladké koutky), kde hosté mohou ochutnat makronky, capcaky či jiné dobroty.

HUDBA

Neodmyslitelnou součástí svatby je hudba. Nejemotivnější okamžik svatebního obřadu je příchod nevěsty k oltaři. My, jako jediná firma na trhu, pro Vás zajistíme složení svatebního pochodu na míru a přání přímo pro Vás. Pochod dostanete poté na cd a kdykoliv si ho můžete pustit a vychutnat si tóny toho krásného okamžiku ve Vašem životě.