Image Alt

České produkty u nás v ateliéru

krása visící ve vzduchu

České produkty u nás v ateliéru

U Nás v ateliéru se snažíme podporovat české podnikatele, kteří své nadšení vkládají do svých šikovných rukou. Rády bychom vám představily pár vybraných značek, které vám můžeme doporučit a nabídnout v našem ateliéru.

BYLINCA – Rodinná firma z jižní Moravy zaměřující se na bylinkové, ale i pravé čaje a koření. Od samého počátku je pro ně důležitá kvalita vybraných bylin i koření. Vybírají to nejlepší z tradičních bylin, které využívají do jednodruhových či směšných čajů. Mají voňavé směsi květů či “jen” zelených bylinek uzavřené do obalů, které uchovají jejich vlastnosti a vůni uvnitř pomocí skvělého kolíčku.

BOEMI – Společnost vznikla v roce 1999 jako malá dílna zaměřená na ruční výrobu bylinných mýdel. Díky zájmu o výrobky se začal rozšiřovat výrobní sortiment. Mezi jejich základní sortiment patřila tuhá mýdla, později se začal rozšiřovat tekutý sortiment, jako jsou sprchové gely a oleje plus pěny do koupele a v současné době mají i nabídku krémů a šumivých koulí do vany. Jejich výroba je založena na vysokém podílu ruční práce, používají jen ty nejkvalitnější dostupné suroviny a své produkty barví pomocí potravinářských barviv.

ČOKOLÁDOVNA JANEK – Luxusní české čokolády z kvalitních surovin, bez použití lepku a palmového oleje. Vybírají jen ty nejkvalitnější kakaové boby z různých koutů světa, které sami třídí a vyrábí z nich čokolády mléčné, hořké, s ovocem i solí.. Jedná se o malou rodinnou firmu, která si vše vyrábí sama od drobných pralinek až po velké zakázky pro firmy. Jejich produkty jsou krásná ruční práce s radostí ji ochutnávat.

FLOWERSKI – Náušnice do práce, na rande, na sport, pro malé i největší, v mnoho barevných variantách, s nerezovou ocelí vhodné i pro alergiky, prodávány na stylových dřevěných destičkách. Náušnice, které splnily sen jedné holky ze Šumavy.

ŠUMAVSKÉ SKLENĚNKY – Naprosto jedinečná a krásná ručně vyráběná lízátka bez použití chemických konzervantů a sladidel, díky tomu mají jen polovinu kalorií. Jsou ručně malovaná, zdobená okvětními plátky nebo ovocem.

PŘÁNÍČKA ZE SUŠENÝCH KVĚTIN – Ručně vyráběná přáníčka od 83 leté pani, která se rozhodla, že nebude jen sedět doma a nudit se. Paní je osoba, která vyzařuje optimismus a chuť do života. To vkládá do své výroby. Prochází se po zahradách a parcích, kde sbírá různé květy i listy, lisuje je a s nadšením z nich tvoří přáníčka. Uvnitř je vložený čistý papír na napsání osobního vzkazu pro milovanou osobu.

YELLOW CANDLES – Jsou ručně vyráběné kónické svíčky ze 100% včelího vosku, vyráběné uprostřed jihočeských lesů s láskou k přírodě. Délka hoření je 7 až 9 hodin dle vybraného tvaru svíčky. Jejich vůně je silně návyková a tvary naprosto okouzlující.