ateliér

Ateliér

O nás

Jsme tým květinových nadšenců vzdělaných v oboru a spojuje nás láska k přírodě, tradicím a moderním trendům. Spolupráce se stejně smýšlejícími lidmi je pro nás důležitá, proto u nás najdete produkty českých pěstitelů a výrobců. Naším dalším zaměřením je projekce a realizace zahrad, kdy materiál získaný na údržbách zahrad zužitkováváme v naší tvorbě. Milujeme práci s lidmi a přímý kontakt se zákazníkem, proto se zúčastňujeme českých trhů a akcí, kde můžeme prezentovat naší práci a přístup.

O nás

Nabídka služeb

Květinový servis

Květinový servis

Květina symbolizuje život, vznešenost, lásku, luxus, ale také tradici a historii. Vnese útulnost do vašich domácností či noblesnost do firemních prostor. Taktéž obohatí tématiku vaší akce, zpříjemní dané prostředí. Naplánujeme a zrealizujeme květinovou výzdobu na vašich oslavách, firemních akcích a jiných eventech. Pravidelně dodáváme květiny do interiérů firem, hotelů a zdravotnických zařízení.

Rozvoz

Rozvoz květin po Praze

Svým zákazníkům chceme být na blízku a podporujeme tak jejich pohodlí, proto vaší radost a lásku vkládáme do kytic, které sami doručujeme. Květina je tak od výroby až po předání v naší péči, na kterou osobně dohlížíme.

Pokojové rostliny a designové obaly

Pokojové rostliny a designové obaly

Navrhneme vhodné interiérové a exteriérové rostliny včetně designových obalů pro vaše domovy či reprezentativní prostory. Zajišťujeme taktéž následnou údržbu a poradenství. Vykouzlíme tak daný prostor mnohem příjemnějším, kam se budete chtít rádi vracet.

Objednávkový formulář

Denně připravujeme čerstvé kytice, které si na vámi požadovanou hodinu můžete vyzvednout u nás v ateliéru. Objednanou kytici můžete nechat poslat vašim blízkým. Zajišťujeme vlastní rozvoz květin a zaručujeme tak kvalitu květin od uvázání až po předání. Objednávky na den vyzvednutí či doručení přijímáme nejpozději den předem. V případě rozvozu po uhrazení na účet. Za rozvoz po Praze si účtujeme 99Kč.