svatba

Svatby

svatby

Kompletní styl a design svatby po celé ČR

Svatební dny svých snoubenců rozkvétám již sedmým rokem a čtvrtým rokem si zvu nevěsty do svého květinového ateliéru v Praze.
Každá zrealizovaná svatba je vlastně mojí svatbou, a proto si zakládám na přípravách a komunikaci se snoubenci. Za dobu svého působení jsem vytvořila květinový tým stejně nadšených lidí znalých oboru a společně se snažíme navázat se snoubenci milý vztah a naladit se na jejich myšlení, sny, životní styl a představy. Jen tak může vzniknout perfektní svatba. Před dvěma lety jsme rozšířili své svatební působení na Plzeňský kraj a jihočeský kraj. Svatby však tvoříme po celé ČR. Dálka ani jakákoliv výzva pro nás není překážkou. Navrhujeme kompletní styl a design celé svatby od svatebních květin, přes dekorace, rostliny, barvy, látky, materiály až po nábytek. Dokonalá souhra, tvoří dokonalý svatební den a štěstí v očích našich snoubenců.
V nabídce našich služeb je taktéž koordinace svatebních příprav či celého svatebního dne. Není to pro nás jen práce, je to náš život, který si bez květin a splněných přání a radosti našich nevěst si nedovedeme představit. Přesvědčte se a rozkveteme i vaší svatbu.

Květinové balíčky

Navrhneme vám nejkrásnější svatební výzdobu….
Záleží nám na vaší spokojenosti a vážíme si našeho společného času věnovaného plánování svatební výzdoby, přípravám a komunikaci s vámi.
Svatební balíčky jsou koncipované dle velikosti vaší svatby a náročnosti plánování, tak aby váš i náš čas byl investovaný se záměrem dokonalého výsledku a komfortnosti a informovanosti vás snoubenců.

Economy

Economy

Emailová konzultace, vyplnění dotazníku představ a požadavků

Příprava jednoduché cenové nabídky

Svatební floristika standardně vyzvedávaná v našem ateliéru

Svatby většinou do 5000Kč

Standard

Standard

Schůzka se snoubenci, vyjádření představ a přání

Příprava cenové nabídky + popis svatební floristiky

Svatby standardně do 10 000Kč

Cena balíčku 1250Kč

Premium

Premium

Schůzka se snoubenci, vyjádření představ a přání

Vytvoření stylu svatby

Příprava moodboardu + popis svatební floristiky

Vypracování cenové nabídky

Představení vize svatby – osobní setkání

Doporučení svatebních dodavatelů

Finální schůzka před svatbou

Svatby většinou do 20 000Kč

Cena balíčku 2950Kč

Superior

Superior

Schůzka se snoubenci, vyjádření představ a přání

Vytvoření stylu svatby

Příprava moodboardu + návrh + popis svatební floristiky

Vypracování cenové nabídky

Doporučení svatebních dodavatelů

Představení vize svatby – osobní setkání

Prohlídka svatebního místa

Finální schůzka před svatbou

Svatby většinou nad 20 000Kč

Cena balíčku 3970Kč

Koordinace

Věříme, že každá svatba je jedinečná. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom docílili jedinečnosti a originality vaší svatby, aby váš svatební den byl nezapomenutelný, ale také klidný a pohodový. Do tohoto cíle vkládáme naše dlouholeté zkušenosti. Během plánování respektujeme přání a požadavky snoubenců. Ke své práci přistupujeme zodpovědně, tak abychom předešli chybám a svatba měla perfektní průběh.